Kapat

Çoklu Maç İzleme Ekranı

Çoklu ekran özelliğinin kullanımı çok basittir. Aşağıda bulunan listeden izlemek istediğiniz maçları seçtiğiniz liste üstünde otomatik açılır, play tuşuna basarak izleyebilirsiniz. Eğer aynı anda sohbeti de kullanmak isterseniz, Sohbet butonuna basmanız yeterlidir. Aynı anda sohbetle birlikte istediğiniz kadar yayını izleyebilirsiniz. Canlı takip etmek istediğiniz hiç bir maçı artık kaçırmayacaksınız.
  • Sohbet
  • 20:45
    Cabal/Farah – Marray/Soares
  • 20:45
    Alba Volán Székesfehérvár – Graz 99ers
  • 20:45
    Ellie Halbauer – Jacqueline Cako
  • 20:30
    Zvezda Minsk – TSP
  • 20:00
    Rivne – Zdolbuniv
  • 20:30
    USK Future Stars Prague – Vrijednosnice Osijek
  • 20:30
    Paolo Lorenzi – Stefan Kozlov
  • 20:30
    AEK Athens B.C. – Panevezys Lietkabelis
  • 20:30
    Hapoel Holon – Telekom Baskets Bonn
  • 20:30
    Orli Znojmo – EC VSV
  • 20:30
    Sekou Bangoura – Henri Laaksonen
  • 20:00
    Politexnik – Brodyagi
  • 20:15
    Réka-Luca Jani – Louisa Chirico
  • 20:15
    Guarachi/Routliffe – Manasse/Pegula
  • 20:00
    VK Karbo Benátky nad Jizerou – VK Zlín
  • 20:00
    Khmelnytskyi (Bayanlar) – Calipso Zhytomir (Bayanlar)
  • 20:09
    North Carolina Golden Bears – Valley Jr. Warriors
  • 20:15
    Dimitar Kuzmanov – Andrea Collarini
  • 20:00
    Hapoel Ramat Gan – Elitzur Kiryat Ata
  • 20:00
    HC Rossosh – HC Loco-Junior Yaroslavl
  • 19:55
    UMB HOCKEY TEAM BANSKA BYSTRICA – University Shields Olomouc
  • 19:45
    BC Kyiv II – Shamany Kiev
  • 20:00
    Austin Spurs – Rio Grande Valley Vipers
  • 20:00
    BC Kalev Cramo – Basket Zielona Góra
  • 20:00
    Neptūnas – Promitheas Patras
  • 20:00
    Banvit B.K. – WTK Anwil Włocławek
  • 20:00
    Hurrikaani Loimaa – Olsztyn
  • 20:00
    BC Körmend – BK Levicki Patrioti
  • 20:00
    BC Lietuvos Rytas – BC UNICS
  • 20:00
    Brezilya U17 (Kızlar) – Japonya U17 (Kızlar)
  • 19:45
    Maccabi Tel Aviv – Maccabi Hod Hasharon
  • 20:00
    MC Alger – USM Bel-Abbès
  • 19:45
    HK Kurbads – Liepaja
  • 19:55
    UMB Hockey Team – University Shields Olomouc
  • 19:30
    JS Kabylie – NA Hussein Dey
  • 19:30
    Academic Plovdiv – BC Beroe Stara Zagora
  • 19:30
    HC Košice – MsHK Žilina
  • 19:04
    Marino U11 – Yantarnaya Zvezda U11
  • 19:15
    HC Belgorod – Polet Rybinsk
  • 19:00
    HK Orange 20 – DVTK Jegesmedvek
  • 19:15
    MTS – Vadaspad-M
  • 19:00
    Raptors 905 – Erie BayHawks
  • 19:00
    BK BA Turība – BK Zemgale Jelgava
  • 19:00
    Zalău – Buducnost Podgorica
  • 19:00
    Daugavpils Universitate (Bayanlar) – TTT Riga Juniors (Bayanlar)
  • 19:00
    BK BA Turība – Jelgava BJSS
  • 19:00
    Pardaugava LU – Carnikava
  • 19:00
    HC Bryansk – HC Tverichi
  • 19:00
    HC Belgorod – Polet Rybinsk
  • 19:00
    Baranavichy – HK Mogilev
  • 19:00
    Mikhail Varnakov – Linden Vey
  • 19:00
    Denis Parshin – Sergei Kalinin
  • 18:45
    Michael Redlicki – Jose Hernandez
  • 18:45
    Enzo Couacaud – Ronnie Schneider
  • 19:00
    HC Ryazan – Molot-Prikamye Perm
  • 19:00
    Buran Voronezh – HC Izhstal
  • 19:00
    Torpedo Nizhny Novgorod – HC CSKA Moskova
  • 19:00
    Ak Bars Kazan – HC Slovan Bratislava
  • 19:00
    HC Neftekhimik Nizhnekamsk – HC Dinamo Riga
  • 18:45
    Eczacıbaşı (Bayanlar) – Fenerbahçe (Bayanlar)
  • 18:45
    HK Neman Grodno – HC Metallurg Zhlobin
  • 18:45
    HC Shakhtyor Soligorsk – HC Yunost Minsk
  • 18:45
    Beyaz Rusya U20 – Dinamo-Maladzyechna
  • 18:45
    Polonya (Bayanlar) – Bosna-Hersek (Bayanlar)
  • 18:45
    Harri Heliovaara – Mikael Torpegaard
  • 18:45
    Nikola Milojevic – Mikael Ymer
  • 18:45
    Jamie Loeb – Heather Watson
  • 18:45
    Mikko Rouvala – Patrik Niklas-Salminen
  • 18:45
    Denis Klok – Karl Friberg
  • 18:45
    Marcos Giron – Ivo Karlovic
  • 18:45
    Ann Li – Fanny Stollar
  • 18:30
    OBK Voktsor Vitebsk – RCOP-SDUSHOR Tsmoki Minsk
  • 18:30
    TIU Tyumen – YGTU Uhta Devlet Üniversitesi
  • 18:30
    Impuls BGUIR Minsk – BK Grodno-93
  • 18:30
    HC Tambov – Neftyanik Almetyevsk
  • 18:30
    HC Sarov – Toros Neftekamsk
  • 18:30
    Baniyas SC – Al-Wahda S.C.C.
  • 18:30
    Filistin (Kızlar) – Maldivler (Bayanlar)
  • 18:15
    Orlando Luz – Francisco Cerundolo
  • 18:00
    Kristall Murom U11 – Sochi U11
  • 17:45
    Al-Nasr – Busaiteen
  • 99:99
    Kanal 4
  • 99:99
    Kanal 3
  • 99:99
    Kanal 2
  • 99:99
    Kanal 1
  • 21:45
    Real Madrid – Atletico Madrid